БМС ТЕХНО

Це компанiя, що динамічно розвивається та позиціонує себе на ринку в якості системного інтегратора, який успішно здійснює свою діяльність в рамках різних проектів у галузі інформаційних технологій в Україні.

Дiзнатися бiльше!

О компанії

 • Історія
 • Види діяльності
 • Стратегія розвитку
 • Досвід
 • Ліцензії і сертифікати
 • Нагороди
 

Компанія «БМС ТЕХНО», як приватне українське підприємство, була заснована в січні 1995 року.

Основними напрямками діяльності компанії на той час були надання послуг з ремонту та технічного обслуговування різних видів обладнання та здійснення торгових операцій.

Згодом підприємство реструктурувало свою діяльність, зосередивши зусилля на розвитку системної інтеграції та постачанні широкого спектру IT-обладнання та програмного забезпечення.

На сьогоднішній день «БМС ТЕХНО» - це компанія, що позиціонує себе на ринку України в якості системного інтегратора, який успішно здійснює свою діяльність по розробці, впровадженню та обслуговуванню високотехнологічних IT-систем будь-якого масштабу.

У своїй діяльності ми використовуємо як власні рішення, так і найсучасніші розробки на ринку програмно – апаратного забезпечення.

Завдяки співробітництву з провідними постачальниками та розробниками інформаційних продуктів «БМС ТЕХНО» інтегрує передовий досвід найбільших закордонних та вітчизняних виробників з метою підвищення ефективності бізнесу своїх клієнтів.

Колектив нашої компанії – це колектив однодумців і команда високопрофесійних менеджерів та інженерів.

Ми завжди знаходимо правильні рішення!

Наша місія - забезпечити успішний розвиток наших партнерів шляхом впровадження ефективних IT-рішень в їх бізнесі.
Системна інтеграція: реалізація комплексних технологічних IT- проектів «під ключ» будь-якого рівня складності та масштабу, різних форм організації і проведення процедур державних та комерційних закупівель, в т.ч. міжнародних торгів за процедурами Світового Банку, МБРР, ЄБРР.
Виробництво: персональних комп’ютерів, серверів, навчальних-комп’ютерних комплексів (НКК), мобільних навчальних-комп’ютерних комплексів (НКК-М), інтерактивних комплексів (ІАК), кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, лінгафонних кабінетів.
Постачання: мультимедійного, комп’ютерного, серверного обладнання, корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, різноманітного програмного забезпечення, систем збереження даних, офісної периферії, складних систем друку, приладів гарантованого живлення, і т. і.
Наші цілі:
 • • активне просування на ринок України передових інформаційних технологій обслуговування бізнесу;
 • • постійний розвиток взаємовигідних відносин зі своїми бізнес-партнерами;
 • • допомога нашим клієнтам в отриманні максимального прибутку від використання інформаційних технологій;
 • • зміцнення позицій системного інтегратора - розробника і виконавця проектів інформаційних систем будь-якої складності.
Наші завдання:
 • • адаптація технологічних рішень під потреби конкретного бізнесу;
 • • забезпечення безперервного безпечного функціонування бізнесу клієнтських організацій;
 • • якісне та своєчасне виконання замовлень клієнтів;
 • • забезпечення висококваліфікованої технічної підтримки інформаційних систем, що постачаються.
 
Стратегія розвитку ТОВ «БМС ТЕХНО»
зорієнтована виключно на потреби клієнта, і ми впевнені у правильності своєї стратегії!
Частина реалізованих компанією проектів за останні роки:

2014р.
Постачання комплексу моделювання процесів обробки та зберігання даних в інформаційно-телекомунікаційних системах сучасних конфігурацій (Служба зовнішньої розвідки України);

2014р.
Соціальний проект «Академія розробників Самсунг». Надання послуг з поставки, встановлення та тестування програмного забезпечення та супутнього обладнання (ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані»);

 

2013р.
Національний проект «Відкритий світ» (Державне підприємство НП «Відкритий світ»). Створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня (реалізація першого етапу). Поставка програмно-апаратних комплексів до навчальних закладів для роботи із Електронним освітнім ресурсом , інсталяції робочих місць вчителів, учнів, мультимедійних інтерактивних комплексів, спеціалізованого програмного забезпечення; гарантійне/сервісне обслуговування (70 одиниць);

2013р.
Проект IREX The International Research and Exchanges Board (Фонд Біла та Мелінди Гейтс). Поставка, інсталяція та гарантійне/сервісне обслуговування комп’ютерного/мережевого обладнання для 620 районних бібліотек України. Поставка «під ключ»;

 

2012г.
Проект Управління освіти і науки Закарпатської обласної держадміністрації. Встановлення пакетів програм чи додаткового апаратного або програмного забезпечення, інсталяція навчального комп’ютерного комплексу: інсталяції навчального комп’ютерного комплексу, спеціалізованого програмного забезпечення персонального комп’ютера вчителя, учня - 1336 інсталяцій;

2012г.
Проект IREX The International Research and Exchanges Board (Фонд Біла та Мелінди Гейтс). Поставка, інсталяція та гарантійне/сервісне обслуговування комп’ютерного/мережевого обладнання для 620 районних бібліотек України. Поставка «під ключ»;

 

2011г.
Проект інформатизація сільських шкіл Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Інститут інноваційних технологій та змісту освіти). Поставка/введення в експлуатацію/гарантійне обслуговування 175 НКК;

2011г.
Проект «президентський ноутбук» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, (Інститут інноваційних технологій та змісту освіти). Поставка/введення в експлуатацію/гарантійне обслуговування 172 НКК-М;

 

2010г.
Проект «Рівний доступ до якісної освіти» (ДУ «Директорат програм розвитку освіти», фінансування – Світовий Банк). Поставка/введення в експлуатацію/гарантійне обслуговування 52 кабінети біології та 63 кабінети хімії).

 
Показати бiльше

Сертифікат на систему управління якістю Державної системи сертифікації УкрСЕПРО на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT).

Сертифікат на систему екологічного керування стосовно виробництва комп’ютерів, серверів, навчальних комп’ютерних та інтерактивних комплексів, навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, іноземних мов, лінгафонних кабінетів, надання послуг з проектування та монтажу структурованих кабельних мереж вимогам ДСТУ ISO 14001:2006 (ISO 14001:2004, IDT).

Технічні умови на виробництво на навчальних комп’ютерних комплексів (НКК), навчальних комп’ютерних мобільних комплексів (НКК-М), інтерактивних комплексів (ІАК), комп’ютерів персональних (блоки системні, сервери), навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, іноземних мов, лінгафонних кабінетів.

Декларація про відповідність технічним регламентам електромагнітної сумісності обладнання та безпеки низьковольтного електричного обладнання на НКК, мобільні НКК, ІАК та комп’ютери персональні (блоки системні, сервери).

Сертифікат відповідності Державної системи сертифікації УкрСЕПРО на кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання модифікацій: НКК (навчальний комп’ютерний комплекс)та ИАК (інтерактивний комплекс).

Cвідоцтво про внесення суб’єкта підприємницької діяльності до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

Cвідоцтва визнання відповідності педагогічним вимогам НКК, НКК-М та ІАК, засобів навчання та обладнання кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії.

Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров’я України на навчальне обладнання для кабінетів хімії, географії, біології, фізики, математики.

Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України на господарську діяльність, пов’язану з виконання проектних та будівельно-монтажних робіт та монтажем інженерних мереж.

Ліцензія Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації, торгівля криптосистемами і засобами криптографічного захисту інформації.

Ліцензія Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на надання послуг у галузі технічного захисту інформації (згідно з переліком, що визначається Кабінетом Мінінстрів України) в частині оцінювання захищеності інформації;

Спецільний дозвіл Служби Безпеки України на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємниці.

Згідно результатів загальнодержавного рейтингу підприємств України за сукупністю показників фінансово-господарської діяльності ТОВ «БМС ТЕХНО» зайняло 7 місце в масштабах країни в 2013 році (КВЕД 51.85.0), та номіноване на звання «Лідер галузі 2013».

У 2012 році ТОВ «БМС ТЕХНО» було присуджено статус «Підприємство року - 2012» (за почесне 4 місце в рейтингу 2012 року серед підприємств по напрямку «Оптова торгівля офісною технікою та устаткуванням» (КВЕД 51.85.0).

У 2011 році присуджено статус «Підприємство року - 2011» (11 місце - серед 350 000 IT-компаній по Україні).

 

 

 

БМС ТЕХНО

Ми володіємо унікальним досвідом розробки та впровадження ІТ-рішень на підприємствах різного масштабу і профілю діяльності.

галузi, якимми допомагаемо

Компанія «БМС ТЕХНО» виконує різні проекти у галузі інформаційних технологій, зокрема:
Освiта
Для потреб навчально-виховних закладів України будь-якого типу (дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних, вищих), пропонуємо широкий асортимент учбових приладів та обладнання, навчальних посібників та спеціалізованого програмного забезпечення з метою їх подальшого використання в учбовому процесі. Всі вироби відповідають вимогам навчально-наочних посібників і навчального обладнання, та серійно виготовляються для закладів освіти на замовлення Міністерства освіти і науки України.
бібліотеки
Для бібліотек пропонуємо сучасні програмно-апаратні комплекси з обладнанням локальних мереж, інсталяцією відповідного ПЗ, та всім необхідним комплексом пусконалагоджувальних та супровідних робіт.
телерадіо
індустрія
Для потреб фахівців телерадіо індустрії компанія пропонує послуги з постачання апаратури професійного рівня та створення телевізійних апаратно-студійних комплексів.
ІНШІ
галузі
Виконання проектів спеціального та профільного призначення різного рівня технічної складності, зокрема з постачання систем оброблення та зберігання інформації та захисту інформаційних ресурсів, систем масштабування спеціальних високопродуктивних кластерних обчислювальних комплексів, які використовуються для потреб зв’язку спеціального призначення, роботи з модернізації апаратно-програмних комплексів для захисту інформаційних ресурсів в Інтернеті, тощо.

НапрямкиДIяльностi

продукти тарішення

 • Електронний документообіг
 • Рішення для навчальних закладів
 • Рішення для бібліотек
 • Рішення для телерадіо індустрії
 • Електронний документообіг
 • Рішення для навчальних закладів
 • Рішення для бібліотек
 • Рішення для телерадіо індустрії
 • Електронний документообіг
 • Рішення для навчальних закладів
 • Рішення для бібліотек
 • Рішення для телерадіо індустрії

НашіКлієнти

Нам довiряють

Компетенції таПартнерство

Технічнапідтримка

Сервіс та технічна підтримка всіх проектів „БМС ТЕХНО” здійснюється через розгалужену мережу сервісних партнерів компанії у всіх регіонах України. Завдяки цьому час реагування на виклик замовника скорочується до мінімуму, незалежно від його географічного розташування. Гарантійне обслуговування
Технічне обслуговування програмно-апаратних засобів здійснюється відповідно до супроводжувальної документації та чинних нормативних документів. Встановлення та налагодження програмних засобів, якщо умови ліцензії відповідного програмного засобу не вказують на інше, здійснюється працівниками навчального закладу. Відповідальність за дотримання ліцензійних угод до програмних засобів покладається на адміністрацію навчального закладу.
Ви маєте змогу отримати допомогу у використанні обладнання, вирішенні проблем або замовити послуги з гарнтійного обслуговування звернувшись до спеціалістів нашого сервісного центру за телефоном у Києві в робочі дні та часи.

Наша система Service Desk допоможе Вам повідомити про технічні проблеми в будь який прийнятний саме для Вас час. Доступ до системи Сервіс Деск дозволить Вам користуватись базою знаннь та самостійно вирішувати не складні проблеми.
Регiональнi сервиснi центри
ТОВ «Школа інформаційних технологій «Регіон»
95050, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Лермонтова, 14-а
ТОВ «Гайтер»
2900, м. Вінниця, вул.Київська, 14б
+38(0432)55-40-40
ПП «Калібр»
43020, Волинська обл.,м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
ТОВ «Юкомп-Сервіс»
49101, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 59, оф.5,6
ПрАТ «АО ТЕХНІКА»
83023, м. Донецьк, ул.. Ходаковського, 8
ТОВ «СМОК»
88007, м. Ужгород, вул. Українська, 41
ТОВ науково-технічне підприємство «СЕТ»
10014, м. Житомир, вул. Рильського, 9
Командитне товариство «Марганецький сервісний центр»
53400, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Радянська, 164
ПП «М.В.-Сервіс»
50071, м. Кривий Ріг, пров. Бульварний, 5/3
ПП «Три Те»
69035, м. Запоріжжя, вул. 40 років Рад. України, 57 а
ТзОВ «БМС-Захід»
76019, и. Івано-Франківськ, вул. Північний Бульвар ім. О.С.Пушкіна, 1а
ТОВ «Дела Груп»
25002, м. Кіровоград, вул. Поповича, 7В
ТОВ «Ангстрем»
91055, м. Луганськ, вул. Коцюбинського , 10
ТОВ НВКФ «Техноекс»
79058, м. Львів, проспект ім. В. Чорновола, 4
ТОВ фірма «С.П.»
54030, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 17, офіс 208
ТОВ «Неолоджик»
65107, м. Одеса, вул. Піроговська, 21
ФОП «Беспалова О.І.»
м. Кременчук , пр. 50-річчя Жовтня, 29
ПП «Несс»
36000, м. Полтава, вул. Жовтнева 54, к. 117
ТОВ «Інфосистема-2»
33022, м. Рівне, вул. Льонокомбінатівська, 3
ТОВ «БМС Лайн Сервіс»
40030, м. Суми, вул. Антонова, 11/1
ТОВ «Фірма Макросервіс»
46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 22
ТОВ «Карнеол»
61057, м. Харків, вул..Суиська, 13
ПП «Нік-Сервіс»
73000, м. Херсон, вул. 9 січня, 15
ФОП «Ткачук С.М.»
29000, м. Хмельницький , вул. Курчатова 1Г, кВ.71
ТОВ «K-TRADE LTD»
01042, м. Київ, пров. Новопечерський, 5
ПП «Ніко сервіс»
м. Черкаси, вул. Благовісна, 144
ТОВ «Базис-Тех»
м. Чернівці, вул. І. Франка, 11
ФОП «Світличний П.О.»
14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 4, оф. 33
ТОВ «Кенфорд Україна»
04060, м. Київ, вул. Щусева, 10
ФОП «ЗайцевО.Л.»
м. Біла Церква, вул. Вокзальна, 5
ТОВ «Сі Стар»
99045, м. Севастополь, вул. Шостака, 5-46